AKTUALITĀTES

Jaunumi un afiša - 2023. / 2024. mācību gadā

Autors Laima Tilla 02 maijs, 2024
Sporta tests - ATRODI SPORTA VEIDU 3 stundu laikā arī Saldū! Saldus novada sporta skola kopā ar programmu FIND YOUR SPORT® sadarbībā ar Pasaules bērnu sporta testa programmu SportAnalytik™ ir radījuši iespēju bērniem ATRAST savu sporta veidu 3 stundās! SportAnalytik™ ir programma, kas bērniem vecumā no 5 līdz 16 gadiem piemeklē īsto sporta veidu, kas atbilst pēc viņa dabas dotībām. Bērni piedalās deviņos speciālos fiziskos testos, pēc kuru rezultātiem tiek salīdzināti dati ar vairāk kā 1,2 miljonu citu bērnu rezultātiem (tāda paša vecuma un dzimuma). Testa beigās vecāki saņem divus atzinumus: 1. Par 5 bērnam piemērotākajiem sporta veidiem un bērna dabiskā, sportisko spēka sadalījumu; 2. Papildus tiek izvērtēti vēl divi, vecāku izvēlēti sporta veidi un bērna piemērotību tiem. Metadoloģija izstrādāta kopā ar Prāgas Kārļa institūta sporta zinātniekiem. Sīkāka informācija un VIETU REZERVĀCIJA www.bernurepublika.lv. Pasteidzieties, jo vietu skaits ierobežots. Saldus novada bērniem ir radīta iespēja piedalīties ar 40 % lielu atlaidi. Lai saņemtu atlaidi, reģistrējoties jānorāda PROMO kods: "SALDUS" Uz tikšanos!
Autors Laima Tilla 29 apr., 2024
26. aprīlī Dobelē notika Dobeles sporta skolas rīkotās peldēšanas sacensības “Kraula diena”. Sacensībās startēja 2013. - 2015. gadā dzimušie no Liepājas, Saldus, Dobeles un Jelgavas. Katram bija jāpeld 50m brīvais stils un 50m krauls uz muguras. No Saldus NSS piedalījās 11 peldētāji. Mājās atvedām jaunus personīgos rekordus, pieredzi un pat medaļas: Dārta Sipeniece - 1.vieta brīvajā stilā un uz muguras Dārta Lūse - 2.vieta brīvajā stilā un uz muguras Valters Priedītis 2.vieta brīvajā stilā Arta Milta - 3.vieta brīvajā stilā
Autors Laima Tilla 22 apr., 2024
20. Aprīlī, Liepājā, notika Latvijas Čempionāts brīvajā cīņā, brīvajā cīņā meitenēm un grieķu- romiešu cīņā U-13 vecuma grupā, kur kopumā piedalījās ap 300 dalībniekiem.  Saldenieku rezultāti: Armands Ekmanis - 33kg - 3.vieta Raivo Leja - 39kg - 3.vieta Sanija Šataite- 33kg - 3.vieta Markuss Kalnietis - 65kg - 3.vieta Salvis Bružs - +75kg - 2.vieta Dina Zandere - 36kg - 2.vieta
Autors Laima Tilla 11 apr., 2024
Treneris Edgars Buiķis informēja, ka Mārupes sporta kompleksā 6.aprīlī notika turnīrs 3:3 uz abiem groziem “Mārupes Kauss” 2016.g.dz.zēnu grupā. Kopā piedalījās 28 komandas no Mārupes novada, Saldus, Ogres, Ventspils, Gulbenes, Valmieras un Rīgas sporta organizācijām! Rezultāti 2016 ELITE zēnu grupā: 1.vieta – Saldus 3 (treneris E.Buiķis) 2.vieta – Rīdzene 1 (treneris B.Kārlis) 3.vieta – DSN (trenere K.Zuntnere – Fomina) Metienu konkursa uzvarētājs: Leo Erdmanis (Dsn )
Autors Laima Tilla 09 apr., 2024
No 5.-7.04. trīs dienu garumā Ventspilī norisinājās tradicionālais “Ventspils Cup 2024” futbola turnīrs. Saldus Novada Sporta Skolu pārstāvēja divas komandas U-10 un U-12 vecuma grupās. Puiši trīs dienu garumā izbaudīja īstus futbola svētkus, nospēlētas daudz spēļu, iegūta pieredze un futbola rūdījums spēlēt dažādos laikapstākļos. Arī bez izklaidēm neiztikām. U-10 komanda ierindojās “Konferences līgas” tabulā 3. vietā U-12 komanda “Konferences līgas” 2. vietā. Tunīrs patīkami noorganizēts, ar dažādām neparastām aktivitātēm un iespējām katram izbaudīt īstu futbolu! Treneri: Kārlis Slūtiņš, Niks Ozols.
Autors Laima Tilla 05 apr., 2024
Saldus novada sporta skolā notika 3 pret 3 basketbola turnīrs uz abiem groziem U-9 un U-8 vecuma grupā! Kopā turnīrā piedalījās 33 dalībnieki! Paldies spēlētājiem par cīņas sparu un vecākiem par atbalstu (Agnesei Sviklei un Uldim Stepiņam) Paldies treneriem E.Buiķim un U.Evarsonam Tiekamies nākamajā turnīrā!
Autors Laima Tilla 04 apr., 2024
No 25. - 30.martam Austrijā norisinājās "Osterturnier 2024". Kopā turnīrā piedalījās ap 500 komandām 12 vecuma grupās, komandas bija no Eiropas valstīm (Čehija, Austrija, Vācija, Itālija, Spānija, Somija u.c.). Mūsu vecuma grupā (U-16) piedalījās 46 komandas. Grupā bija 5 komandas, ierindojāmies 1.vietā pēc grupu turnīra, kur sekoja 5 izslēgšanas spēles. Turnīra formāts: ja zaudē izslēgšanas spēli, turnīrs beidzies, soli pa soli uzvarējām spēles un nokļuvām finālā, kur diemžēl zaudējām Vācijas komandai Hofenheim. Beigās 2.vieta 46 komandu konkurencē. Turnīru noslēdzām ar bilanci 8-1. Komandā spēlēja: Anna Grīva, Annija Anna Birziņa, Dārta Līce, Evelīna Glāziņa, Evelīna Balgalve, Eva Knūta, Viktorija Leimane, Katrīna Karlevica, Una Žerebcova. Treneri - Kaspars Baumanis, Arvis Šlanka Osterturnier 2024 piedalījās arī Saldus 2009. gadā dzimušās meitenes spēlējot apvienotajā Saldus/Tukums komandā. Spēlējot pie gadu vecākām meitenēm, komanda izcīnīja 2. vietu grupā un iespēju piedalīties izslēgšanas spēlēs, kur 1/4 finālā notika liktenīga tikšanās: Saldus/Tukums pret Saldus vecāko komandu, kur savu pārākumu parādija vecākās meitenes! Līdz ar to, apvienotajai komandai 5.-8. vieta 46 komandu konkurencē Saldus 2009. gadus pārstāvēja: Karīna Albīne, Kristiāna Albīne, Lāsma Freiberga, Evelīna Povilaite, Kate Štencele Trenere - Ilze Nordena
Autors Laima Tilla 25 marts, 2024
22.martā Ventspilī notika ikgadējās starptautiskās peldēšanas sacensības “Kristāla lāse 2024”. Šogad startēja ap 170 bērniem. Saldus NSS bērniem starts Ventspilī notika pirmo reizi. Katram peldētājam liela pieredze un uztraukuma pārvarēšana sacensību laikā. Tika sasniegti gan jauni personīgie rekordi, gan arī iegūtas medaļas.  Marks Nāburgs izcīnīja bronzas medaļu 50m brīvajā stilā un sudrabu 50m kraulā uz muguras.